بررسی عملکرد پلاگین ها و تم وب سایتهای وردپرس

بررسی عملکرد پلاگین ها و تم وب سایتهای وردپرس

وب سایت های پیاده سازی شده توسط سامانه مدیریت محتوای WordPress CMS دارای حساسیت های امنیتی خاص خود می باشند. از آن جمله می توان به نوع و نسخه پلاگین و تم نصب شده بر روی وب سایت های ورد پرسی اشاره نمود.
در سرویس یک مرتبه اسکن امنیتی شرکت نماد امن علاوه بر بررسی ۳۵ هزار آسیب پذیری متداول بین وب سایت ها و سرور ها، تشخیص نوع و نسخه پلاگین و تم نصب شده بر روی سایت های ورد پرسی انجام خواهد شد. در این بررسی تطبیق نسخه این تم ها در بین ۳۲٫۰۰۰ تم موجود در بانک اطلاعاتی و نسخه افزونه ها در بین ۱۴٫۰۰۰ افزونه موجود در بانک اطلاعاتی وردپرس انجام می پذیرد.

سرویس یک مرتبه اسکن امنیتی شرکت نماد امن وب سایت شما را پس از بررسی در بین آنتی ویروس ها و سرور های بلاک کننده آدرس میزبانی، توسط ابزار های امنیتی محبوب دنیا (Acunetix , SQLmap , Nikto و Nmap) مورد ارزیابی امنیتی قرار داده و پس از اثبات صحت آسیب پذیری توسط کارشناسان امنیتی مجرب شرکت، از طریق گزارشی با فرمت PDF نتایج آسیب پذیری های وب سایت  برای شما ارسال می گردد.

درباره محمد حسینی راد

چند سالی هست که در دنیای دیجیتال مشغول فعالیتم. کارشناسی ارشد نرم افزار خوندم و از اینکه دارم مطالب مرتبط با زمینه کاری خودم را انتشار می دهم بسیار خرسندم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *