Segway S-Pod یک ویلچر برقی ۲۴ مایل بر ساعت

Segway S-Pod یک ویلچر برقی ۲۴ مایل بر ساعت
بدون نظر, ۱۴/۱۰/۱۳۹۸, توسط , در آموزش فناوری

ما در عصر وسایل نقلیه برقی هستیم. ماشین های برقی، دوچرخه برقی ، اسکوتر برقی وجود دارد و اکنون صندلی های برقی.
Segway اساساً یک صندلی چرخدار آینده نگر برای افرادی که نیاز به Segway S-Pod ویلچر برقی دارند، طراحی کرده است. درواقع ویژگی هایی را اضافه کرده است که می توان آن را به عنوان یک وسیله نقلیه در نظر گرفت.

Segway S-Pod یک ویلچر برقی 24 مایل بر ساعت

این شرکت می گوید، این وسیله نقلیه را برای استفاده افراد در مکان هایی مانند پارک ها، فرودگاه ها، دانشگاه ها و حتی شاید برخی از شهرها پیش بینی می کند. به عبارت دیگر، این به معنای نوع وسیله نقلیه ای نیست که بتوانید با آن یک مسیر دوچرخه سواری را طی کنید. از این نظر غیرقانونی است. در این خصوص مواردی وجود دارد که می بایست اطلاعات بیشتری کسب کنید تا در صورت عبور و مرور مشکلی پیش نیاید.

Segway S-Pod یک ویلچر برقی 24 مایل بر ساعت

بر خلاف Segways سنتی، که با تکیه دادن بدن به جلو و عقب کنترل می شوند، S-Pod از joystick استفاده می کند. مشاهده می شود که از یک ویلچر معمولی با چهار چرخ بهتر است (S-Pod دارای چند چرخ اضافی است که احتمالاً هنگام خاموش شدن دستگاه را دور آن می چرخانند). به یاد داشته باشید، بنظر نمی رسد که S-Pod با کاربرانی طراحی شود که نیاز به ویلچر داشته باشند.
پیش بینی می شود S-Pod در Q3 سال ۲۰۲۰ برای مشاغل به بازار عرضه شود و هر روز مشتریان می توانند یک مورد را در سال ۲۰۲۱ خریداری کنند.

درباره آریا پارسا

چند ساله که برنامه نویسی می کنم. به دنیای دیجیتال و وب بسیار علاقه مندم و سعی می کنم هر روز در دیجی وبی مطالب مفیدی را برای شما دوستان ارسال کنم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *